Výrobky ze dřeva

Nábytek ze dřeva

Vyrobím Vám vestavěné skříně, které budou ozdobou Vašeho obydlí. Na zakázku dodám dřevěné postele na míru, i nábytkové stěny. Podle konkrétních požadavků pro Vás vytvořím vnitřní i venkovní nábytek, masivní dřevěné stoly, stolky, interiéry ze dřeva do kuchyně a dalších částí bytu.

Pomohu Vám navrhnout dřevěný nábytek do pracovny či ložnice, poličky, komody, dřevěná patra na spaní, zhotovím zkrátka cokoliv, co budete zrovna potřebovat.

Kompletní renovace ložnice. Stůl dle požadavku zákazníka.

Pomohu Vám vybrat vhodný materiál, který bude svým charakterem i barvou ladit do Vašeho interiéru. Výsledná cena je závislá na druhu použitého dřeva a složitosti konkrétního výrobku.

Originální dřevěné interiéry

Chcete starší vesnický domek proměnit na útulnou chalupu a nevíte si rady s interiérem? Interiér Vaší lodi už má nejlepší léta za sebou a vy byste ji rádi oblékli do nového kabátu? Chystáte přestavbu bytových prostor a nedostává se Vám inspirace, materiálu či řemeslné zručnosti?

V těchto i dalších obdobných případech Vám pomohu, k dobru přidám kvalitní materiály a léta praxe a zkušeností z oboru.

Dřevěné zárubně, okenní rámy, podlahy, dřevěné obložení, prahy, schodiště, zábradlí, aj.

Provedu renovaci dřevěných částí domů, bytů, chalup či kancelářských prostor.

Zahradní nábytek, dřevěné pergoly

Výrobky prodejních řetězců nejsou to, co hledáte? Nejste fanoušci sériové výroby a rádi byste měli jiný zahradní nábytek než sousedi od vedle či odnaproti?

Vyrobím Vám zahradní lavice a stoly, dřevěný altán pro podzimní posezení či slavnostní příležitosti. Při rodinném grilování oceníte dřevěný nábytek na zahradu a terasu.

Výrobky ze dřeva podle přání

Potřebujete originální dřevěné nádobí nebo by se Vám na zahradu hodila stylová dřevěná kadibudka?

Na přání vyhotovím dřevěné domky pro zvířata, zahradní domečky pro děti, dřevěné dekorace a mnoho dalšího.

Dřevěné doplňky

Vyrobím Vám ze dřeva praktické i stylové doplňky do domácnosti či na zahradu, pro využití ve volném čase či v práci.

Neváhejte se na mě obrátit s neobvyklými požadavky, rád přijímám nové výzvy a maximálně se snažím realizovat Vaše představy a přání.